CSC CRM. Kõik-ühes CRM kogu teie tiimile.

Võimsalt AI-ga juhitud CRM ja turundusautomaatika, millest teile meeldib
CSC CRM on CRM, mis on ehitatud kõigile - üks koht kõigi teie müügi-, turundus- ja tegevusvajaduste jaoks. Aitame teie osakonnad omavahel siduda, suurendada tootlikkust, suurendada tulu ja saavutada tegelikku kasvu.

CSC CRM on rohkem kui lihtsalt tarkvara, see on äritegevuse viis. Aitame oma kasutajatel murda osakondade vahelised barjäärid ja luua sujuvaid äriprotsesse. CRM-l on kõik vajalikud tööriistad ja integratsioonid müügi, turunduse, klienditeeninduse ja tegevuse jaoks. Tegelik võim pärineb integreeritud lähenemisviisist ja see on täpselt see, mida CSC pakub.

Alustage kasvamist CSC CRM-ga juba täna!

Säästke üle 90% tarkvarakuludest, kui lülitute kõik-ühes lahendusse.

Muutke oma äri haldamine ja kasvatamine CSC CRM kõik-ühes abil lihtsamaks

CSC CRM on üks väheseid tõelisi kõik-ühes lahendusi. Teie organisatsiooni igaüks saab kasutada CSC CRM-i müügihalduseks, turundusalaste algatuste suurendamiseks ja andmete kasutamiseks paremate kliendikogemuste loomiseks. Lisakasutajad on alati tasuta.

Nautige 24/7 toe, piiramatu arvu kasutajate, piiramatu e-kirjade ja juurdepääsu kõigile funktsioonidele ühe taskukohase igakuise tasu eest.

Lõpuks, lahendus, mida teie kogu meeskond armastab!

GreenRope annab teile kontrolli oma kogu äri üle alates müügist kuni turunduseni kuni klienditeeninduseni.
Te saate oma klientidele 360-kraadise vaate ja parema viisi oma KPI-de haldamiseks ja saavutamiseks.

Müük

Haldage oma müügitorusid tõhusalt sügavuti minevate müügi võimaldamise tööriistadega. Kohandage viisi, kuidas kontakte vaatate, kohtumisi planeerite, automaatseid järelsihte haldab ja kõiki müügivõimalusi lihtsalt vaatate. Kasutage meie sisseehitatud AI tööriistu isikupäraste ja tõhusate sõnumite kirjutamiseks ja tehingute kiiremaks lõpetamiseks.

Turunduse automatiseerimine

Lihtsasti seadistatav, testitav ja käivitatav turunduse automatiseerimine. Ärge jätke kunagi kasutamata võimalust pakkuda parimat kliendikogemust isikupärastatud suhtlemise ja andmepõhiste strateegiate abil. CSC CRM abil saate hallata mitmeid kanaleid - veebisaite, e-posti, mobiilset, sotsiaalmeediat jne - kõik samas platvormis.

Suurepärane klienditeenindus

Oleme siin, kui vajate abi. Võtke meiega ühendust 24/7 vestluse, e-posti ja muu kaudu. Lisaks pakume sügavat juurutamist isikupärastatud koolituse, sertifitseerimisprogrammi ja sadade veebiressurssidega, et tagada teie edu.

    Täname, et tunnete huvi meie teenuste vastu!

    Palun jätke oma telefoninumber või e-mail. Võtame teiega ühendust 1 tööpäeva jooksul.

    Saime teie päringu kätte!

    Võtame teiega ühendust lähiajal.