IP mini АТС 3CX

IP mini АТС 3CX

3CX on tarkvaraline automaatne telefonikeskjaam, mis põhineb avatud standarditel ning töötab hajutatud IP telefonide, SIP operaatorite ja lüüsidega. Tegemist on täislahendusega, mis ühendab endas ühtseks suhtluseks veebikonverentsid, tarkvaralised telefonikõned, nutitelefonide klienttarkvara ja palju muud – ning seda kõike taskukohase hinnaga ja ilma
keerulise paigalduseta, mis muidu iseloomustavad traditsioonilisi automaatseid telefonikeskjaamu.

WebRTC vebinarid

Integreeritud videokonverentside lahendus 3CX aitab ettevõtetel säästa aega ja raha, korraldades koosolekuid virtuaalselt, säilitades samas kõik silmast silma suhtlemise eelised. 3CX klienttarkvara kaudu veebikonverentsi loomine on lihtne – piisab vaid paarist hiireklikist. Veebikonverentse saab kasutada väga paljudeks erinevateks igapäevasuhtluse eesmärkideks, eriti kui on vaja tulemuslikkust ja tõhusust tõsta.

3CX kasutab revolutsioonilist Google WebRTC, tehnoloogiat, mis võimaldab videot, heli ja muid multimeediaandmeid vahetult veebiserveri kaudu eemalasujatele edastada. See annab osalejatele võimaluse lihtsasti oma harjunud veebibrauseri kaudu ühenduda, ilma et oleks vaja paigaldada mingit täiendavat tarkvara või brauserilisa.

-Ei vaja klienttarkvara paigaldamist

-Konverentse saab luua ühe klõpsuga

-Sobib kokku teiste video- ja VoIP-tehnoloogiatega

-Juhitava andmeside kiirusega

Laadige alla